«عملیات احیا»، چهارمین منتخب کتابخوانی هشت ‌بهشت
معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، برای چهارمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از سری چهارم این مسابقات کتاب «عملیات احیا»، را به قلم «محمد حکیم‌آبادی»، برای دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی انتخاب کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «عملیات احیا»، روایتی از صعود یک مجموعه دانش‌بنیان به قلۀ دانش و فن‌آوری است.
شرکت ماشین‌های الکتریکی جمکو از صنایعی است که در سال 1369 در شهرستان جوین با هدف عدم وابستگی صنایع داخلی به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین‌های الکتریکی تأسیس و راه‌اندازی شد، اما در ادامه به‌علت برخی بی‌توجهی‌ها، با مشکلات زیادی روبرو شد و در آستانه تعطیلی قرار داشت.
اما امروز، این شرکت موفق به طراحی و تولید الکتروموتورها و ژنراتورهای بزرگ صنعتی با استانداردهای جهانی شده و در برخی محصولات نیز جزو چهار- پنج شرکت تولیدکننده در جهان است، کتاب عملیات احیا روایتی از تلاش این مجموعه دانش‌بنیان برای رسیدن به چنین دستاورد بزرگی است.
دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir روز جمعه 26 آبان‌ماه 1402 از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.
تنها شرط شرکت در مسابقه ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران است. به برگزیدگان این مسابقه جوایز 5 میلیون ریالی اهدا می‌شود.
هم‌چنین دانشجویان می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه FJUTBookRC@ عضو شوند.
نسخه الکترونیکی این کتاب در بن‌سازه طاقچه هم موجود است.
معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران این مسابقه را با همکاری و مشارکت خانه کتاب و ادبیات ایران، دانشگاه علم و فرهنگ، پیام نور، فرهنگیان، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند.