زندگی‌نامه شهید «محمد بروجردی»، دومین کتاب منتخب هشت بهشت

کتاب«محمد،مسیح کردستان»، زندگی‌نامه داستانی شهید«محمد بروجردی»،به قلم«نصرت‌الله محمودزاده»، دومین کتاب منتخب از چهارمین دوره مسابقات دانشجویی کتابخوانی «هشت بهشت» شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در این کتاب، فصل‌های برجسته زندگی‌ شهید بروجردی هنرمندانه به تصویر کشیده شده، که خود، تجسم سال‌ها محرومیت و مظلومیت، تعصب و غیرت دینی، ایثار و شهادت و احساس وظیفه ناشی از شناخت عمیق اسلام ناب محمدی(ص) او بود.
بزرگ‌ترین ویژگی شهید محمد بروجردی، شناخت دقیق اقتضائات زمان و عمل به‌هنگام بود. او با توجه به ارتباطات عمیقی که با کانون اسلام یعنی روحانیت داشت توانسته بود تکالیف خود را به‌درستی دریافته و بر اساس آن عمل کند، اما در این عرصه نیز آن‌چه قابل تأمل است اقدام و عمل به‌هنگام است که نشان‌دهنده‌ روحیه‌ با ثبات بروجردی است و این برجستگی او را از همگنان خود ممتاز می‌کرد.
دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی Bookrc.ir روز جمعه 26 خردادماه 1402 از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی به‌صورت برخط شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.
نسخه الکترونیکی کتاب «محمد، مسیح کردستان»، نوشته «نصرت‌الله محمودزاده»، در بن‌سازه (پلتفرم) فیدیبو موجود است. ثبت‌نام در سایت، برای شرکت در مسابقه الزامیست. به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا می‌شود.
هم‌چنین دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه @FJUTBookRC عضو شوند.
انتهای پیام