معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران آزمون مجازی رمان عاشورایی نامیرا ویژه سومین مسابقه دانشجویی کتابخوانی «هشت بهشت» را جمعه 26 شهریور ماه برگزار می‌کند.

به گزارش معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب نامیرا با مضمون قیام امام حسین(ع) و آموزه‌های آن نوشته صادق کرمیار به‌عنوان سومین کتاب منتخب مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت برای دانشجویان کشور اعلام شده است.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این‌مسابقه می‌توانند روز جمعه ۲۶ شهریور از ساعت ۹ تا ۲۴ از طریق پایگاه اینترنتی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRC.IR در مسابقه شرکت کنند.

به برگزیدگان این دوره از مسابقات جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

نامیرا کتاب داستانی خواندنی در وصف کوفه پیش از واقعه‌ عاشوراست. روایت قصه کاملاً تخیلی است با این تفاوت که بر بستری از واقعیت‌ها و با شخصیت‌های واقعی بنا نهاده شده است.

در واقع داستان درباره دختر و پسر جوانی است که در حمایت از سیدالشهدا(ع) و یا یزید شک و تردید دارند. در ادامه داستان، این دو جوان طی استدلال‌های مختلف به حقانیت امام حسین(ع) پی می‌برند و در این جا نویسنده به بهانه روایت این دو جوان، به بخشی از تاریخ اسلام و شیعه در آن مقطع حساس تاریخی می‌پردازد.

نسخه الکترونیکی کتاب نامیرا از طریق پلتفرم فیدیبو و طاقچه در دسترس است.

انتهای پیام