مهلت شرکت در مسابقه مجازی کتابخوانی هشت‌بهشت تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به‌درخواست ثبت‌نام‌کنندگان و نیز تداخل برگزاری این آزمون با زمان امتحانات دانش‌آموزان و دانشجویان مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی هشت‌بهشت با موضوع «داستان رویان» را تا 23 خرداد 1403 تمدید کرد.

کتاب «داستان رویان»، نوشته محمدعلی زمانیان، روایتی است از فعالیت‌های مرحوم سعید کاظمی آشتیانی در راه تأسیس، تثبیت و پیشرفت پژوهشگاه رویان و خاطرات منتشرنشده‌ای از روند شکل‌گیری پژوهشگاهی را روایت می‌کند که برای اولین‌بار در ایران، موفق به درمان ناباروری و سلول درمانی و شبیه‌سازی شد.

آزمون این مسابقه روز چهارشنبه 23 خردادماه به‌صورت برخط(آنلاین) از ساعت ۹ تا ۲۴ و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برگزار می‌شود.

دانشجویان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران برای ثبت‌نام و شرکت در مسابقه اقدام کنند.

جوایز این دوره از مسابقه به شرح ذیل است:

1 جایزه 100 میلیون ریالی

4 جایزه 50 میلیون ریالی و

30 جایزه 10 میلیون ریالی است

دانشجویان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت‌بهشت به شناسه  FJUTBookRC@ عضو شوند.

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، این مسابقه را با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، پژوهشگاه رویان، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ، خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌کند.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

قابل توجه علاقه‌مندان شرکت در مسابقه کتابخوانی «داستان رویان»

برای شرکت در مسابقه نیازی به ثبت نام نیست از سایت Bookrc.ir وارد آزمون شوید.